0352 321 42 16   info@artugracelikkapi.com

Hakkımızda

     

HAKKIMIZDA

Yaklaşık 14 yıldır kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile Kayseri ve Türkiye genelinde boy gösteren AR TUĞRA AHŞAP sürekli yenilediği hizmet ağında, fonksiyonelliği ön planda tutarak 2003 yılından bu yana sektörde önemli bir yer edindi.Çelik kapı üretimi ve satışı alanlarında kendini kanıtlayan AR TUĞRA AHŞAP,Kayseri ve Tüm Türkiye'de  hizmetlerine devam etmektedir.Müşteri her zaman haklıdır prensibi ile yola çıkan AR TUĞRA AHŞAP,bu ilkesini ilk gün gibi halen korumaktadır.

Türkiye'nin ve Dünya'nın ileri gelen çelik kapı firması olmayı hedefleyen AR TUĞRA AHŞAP hizmetlerini müşterilerine her geçen gün daha da iyi sunmayı planlamaktadır. AR TUĞRA AHŞAP,kurumsal ve vizyon sahibi çizgisinden hiçbir zaman vazgeçmemiştir.

AR TUĞRA AHŞAP teknolojik gelişmeleri takip ederek hizmet kalitesinde çıtayı sürekli yükselterek Türkiye genelinde en iyi yerlere ulaşmayı hedeflemektedir.

AR TUĞRA AHŞAP'ın misyonu, müşterilerinin ticari etkinliklerinin artmasını sağlamaktır. Bu noktada firmaların, markalaşma süreçlerinde, gerekli olan tüm çalışmaları Saka Reklam hazırlar ve firmanın onayına sunar. Firmamızdan hizmet alan, her hangi bir firmaya, kapsamlı, yenilikçi, farklı tasarımlar ile creative çalışmalar sunmaktayız.

 

Öneri ve uyarılarınız için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

 
AR TUĞRA ÇELİK KAPI
Organize Sanayi Bölgesi 16.Cadde No: 70 Kayseri / Türkiye
Telefon: 0352 321 42 16
Fax: 0352 321 42 18
E-Posta: info@artugracelikkapi.com

Ar Tuğra Ahşap Çelik Kapı© 2017.